| Cristi955 a întrebat:

Sall/buna all.
Am si eu on intrebare. Crek mi-a iesit ata afara din buric :-s
La mine buricul nu e astupat cum am vaz la unii. e asa bagat inauntru. ma rog.
Dar mi-a iesit un fel de ata alba. dar arata ca o scama.
am dat-o jos de acolo cu frica si dupa am vaz un fel de ata subtire si putin neagra... foarte adanc in buric. e caz sa ma ingrijorez sad?
Daca ajuta la ceva. sunt baiat de 16 ani >>_.
Ofer fundita la un raspuns motivant. straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sagetator a răspuns:

Stai linistit ca nu e nimic. Nu ai observat ca mereu ai acolo ceva, scame? "Ata" pe care o gasesti acolo nu e o ata, sunt scame de pe bluza ta, scame ce ajung acolo, in buric, atunci cand exista miscare, frecare intre bluza si piele, si datorita formei abdomenului, tot ce rezulta din aceasta frecare ajunge acolo, in buric. sper ca te-am ajutat!