| razvyy a întrebat:

Sall! care stiti o metoda buna, de a scapa in cel mai scurt timp de un herpes?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dienuka a răspuns:

Aciclovirul este un antiviral foarte bun. De herpes ca si virus nu scapi, il vei avea toata viata in organism. Se va reactiva la imunitate scazuta.
Sanatate.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă propolis care ajută la vindecare fără a permite herpesului să se umfle sau să provoace durere locală.
Pa, pa.

| tyana a răspuns:

Herpes-stop.Are efect destul de rapid.http://www.pcfarm.ro/produs/2058/Herpes-Stop

| ion2015 a răspuns:

Musetelul este foarte bun

| alexgogo a răspuns:

La farmacie. te rezolva tanti de-acolo cu o crema, trece in cateva zile.

| patricCia a răspuns:

Cumparati zovirax sau aciclovir si da-te non-stop. Cum iti intra in el, mai pui un pic si tot asa. In cateva zile iti trecewinking.