| AnonymuSest a întrebat:

Sall,cum as putea sa scap de ameteala, am baut o bere pe stomacul gol si acum sunt ametit, help me dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Megan97 a răspuns:

Bea o cafea apa sau mananca

| AnonymuSest explică (pentru Megan97):

Ui acum imi arde de cafele frate, merg sa mananc ceva, daca scap de ameteala ai FUNDA big grin

15 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Daca ai mancat cand a trebuit si ai baut apa cat trebuia inseamna ca nu ai dormit suficient.

| 非跳躍 a răspuns:

Mananci dormi si gata ca eu am baut odata 2doze de bere si am 12 si debea ma ia cu ameteala fiecare cu organismul lui.
P.S. nu mint cu nimic aici

| BlueTshirt a răspuns (pentru 非跳躍):

Şi ce ne interesează?

| AnonymuSest explică (pentru 非跳躍):

Frate asta e prima mea bere de 1 an! tu cum vrei sa nu ma ametesc si pe stomacu gol.

| Tralalalalalalalalalalala a răspuns (pentru 非跳躍):

Vai ce macio esti ca ai baut bere si n-ai nimic. Felicitari! Nimanui nu-i plac putoii ca tine care mint si se lauda pe internet ca au baut ca n-au nimica si ca fumeaza trabuc de cand de-o adapat mama ta cu bani. Puteai sa bei si zece vodci pure ca tot in partea cealalta ne durea( ca sa nu zic ceva acum).

| 非跳躍 a răspuns (pentru Tralalalalalalalalalalala):

Hai sictir ca nu sti tu

| AnonymuSest explică (pentru 非跳躍):

Uite ca am mai avansat, am fost ieri la gratar si am bagat 2 beri laughing) dar dupa ce am mancat si seara neam mai adunat la cineva acasa si am mai bagat 2 in mine laughing nici n-am simtit =).
Poate tu ai baut bere cu lamaie frate, daca bagai delea cu 5 % alcol erai in 4 labe big grin.

| EVA9443 a răspuns:

Culca-te

| AnonymuSest explică:

Am bagat 2 buc de ciocolata 1 gura de apa si gata happy
aproape ca mi-a trecut!

| AnonymuSest explică:

Eu v'am cerut remediu.
Daca a baut baiatu 2 beri si n'are nimic bravo lui.

| AnonymuSest explică:

Nu mai am nimic frate is ca nou, cred ca totul consta in ceva dulce nu sh am sa mai incercc.
Oare daca bei berea cu paiul te ametesti.
P.S. Vreau sa-mi ametesc un coleg.

| Andaw a răspuns:

Mananca ceva

| secretdiscret00 a răspuns:

Mai bea una laughing

| AdryanaN5 a răspuns:

Dormi