| Eumada a întrebat:

Sall! Maine la Mall in Timisoara se pun unghi cu gel pe gratis?laughing Asa am auzit si eu de accea cei care stiti va rog sa imi raspundeti! :* DAu Funda! happy SCUZATI CATEGORIA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci s-au pus? Eu am fost atunci si nu am vazut mai nimic sad

| martzian a răspuns:

Mai bine se faceau ceva cursuri de limba romana... happy

| Eumada explică (pentru martzian):

Du-te ma tu de aici! ce comentezi daca nu sti nimic!

| martzian a răspuns (pentru Eumada):

Eumada, "ma" sa ii spui taticului tau! Nu-ti strica nici un pic de bun simt pe langa gramatica...

| Eumada explică (pentru martzian):

Ba ce te bagi tu in seama? laughing Taci in *** ce dracu vrei?

| martzian a răspuns:

Mai bine ramaneai la "unghi" cu gel. happy

| Eumada explică (pentru martzian):

Pai eu rama.dar nu stiu de ce ai inceput sa vb tu asa.laughing