| Bossulxd a întrebat:

Sall! Pe la sfarsitul lunii mai am jucat un pic de fotbal cu prietenii, dar din greseala m-am lovit la mana si la spate. Durerile au venit dupa luna septembrie, (bine, in afara de momentul respectiv) si acum suntem in luna octombrie, dar oricum daca ma duc la medic nu imi va face nimic, fiindca la farmacie si mi-a dat o pastila care nu cred ca are vreo legatura cu aceste dureri (numai stiu cum se numeste). Voi ce imi recomandati? Sa ma duc oare la doctor, sau poate imi recomandati un fel de tratament. Daca va pricepeti, scrie-ti un raspuns...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Negrita_Rebeca_1993 a răspuns:

Eu zic sa nu risit sa asculti fel de fel de pareri! Consulta un medic specialist in problemele pe care le ai tu. El te poate ajuta cel mai bine!
Insanatosire grabnica!