| anonim_4396 a întrebat:

Salut! La sfarsitul lunii septembrie fac 17 ani si caut un local cu muzica si mancare ok, unde pot sa dansez si sa ma distrez cu prietenii mei. Ce local imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Local la sat sau oras?
Ca distractie cu suc si hamburgheri poti avea si la McDonald.
Fiindca ai doar 17 ani, alcoolul nu este permis si nu se poate servii minorilor in restaurante, baruri sau localuri.

| isemilia a răspuns:

Judet, oras? Incearca sa cauti pe google si sa te uiti la diverse fotografii / sa citesti recenzii.

| Mid5 a răspuns (pentru isemilia):

In Bucuresti. Am cautat niste localuri si am citit cateva recenzii, dar nu prea m-au lamurit pentru ca unele ori erau foarte bune ori foarte proaste.