| CowboyxD a întrebat:

am 16 ani si 1 luna..Inaltime 1.82m si 60 kg...Ce m-ar putea ajuta sa cresc in inaltime pina la sfirsitul verii cu 4cm adica sa am 1.86m? Nu doresc raspunsuri apuce de basket, voley...
Practic fotbalul...si vreau sa ma apuc de cilcism si alergari de rezistenta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Ai sa vezi ca ai sa ajungi.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca-ti pemiti, mergi si la inot.

| andrei1237 a răspuns:

Pai apuca-te de ciclism si alergari de rezistenta si lasa nu mai fa nimic ai o inaltime normala.

| CowboyxD explică (pentru andrei1237):

As vrea ca pina la 19 anis a ajung la 1.90m :d

| andrei1237 a răspuns (pentru CowboyxD):

Ai sa vezi ca ai sa ajungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poţi practica înnot.
Nu ştiu... dar la această înălţime ar trebui să ai cam 72 de kilograme.
Te pup!