| Anonymus3000 a întrebat:

Sall TPU am cotul luxat si acum na, mie mai frica sa nu se mai intample si as vrea niste metode sau un echipament ceva ca sa evit luxarea cotului va rog dau funda

ps: Am auzit de fasa elastica credeti ca va merge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

e posibil sa mearga! Ti'am povestit la intrebarea de mai sus cum e cu masajul. Incearca. Am auzit ca e buna.sau daca e iti iei un fel de elastic care se pune pe toata mana, ala e special pentru basket da merge si la cazu tau f bine

| IancuSilviu a răspuns:

Foloseste cotiere happy.e buna si fasa elastica dar tot cotierele is pe primul loc