| ParradiSs a întrebat:

Sall TPU, am folosit pasta de dinti pe fata si ce pot sa zic, a fost super, s-au curatat toate impuritatile, dupa ce m-am spalat am folosti o crema hidratanta pentru fata, chiar a facut minui, cel putin pentru tenul meu, intrebarea mea este daca exista vreun efect negativ cu trecerea anilor, sau este vreo problema daca o mai folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu, dar mai bine sa n-o folosesti prea des pentru ca sunt sanse sa-ti arda pielea si sa-ti apara iritatii.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Uite si raspunsul pe care-l cauti, asta ca sa evit sa mai dau copy-paste http://observator.tv/......59308.html

| RAY a răspuns:

Poate e efectul placebo man

| Bandit288 a răspuns:

Aia e pasta de dinti, nu pasta de faţă :}

| ParradiSs explică (pentru Bandit288):

Poate, dar eu zic ca face ceva minunilaughing)