| Petcu_Edi_1998 a întrebat:

Am o problema si sper ca ma puteti ajuta, in fiecare seara cand incerc sa dorm imi este sete si am mereu gatul uscat dar in timpul zilei nu mi-e sete mai deloc.
Puteti sa ma ajutati sa nu imi mai fie sete? Sau macar niste sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dragos97Drg a răspuns:

Salut! Cel mai indicat ar fi sa incerci sa te hidratezi mai mult pe zi, bea cat mai multa apa.Tin sa precizez ca nu sunt specialist in asta, dar cand eram mic am avut aceeasi problema acum am invatat sa beau mai multa apa pe timpu zilei si imi este foarte ok pe timpul nopti. Sper ca ti-am fost de folos happy

3 răspunsuri:
| Kamakura a răspuns:

Haha. Intrebare suna cam asa:
Mi-e sete. Ce sa fac ca sa nu imi mai fie sete?
Raspuns: Bea apa!
Ha ha ha big grin happy

| JulesDC a răspuns:

Hidrateaza-te mai mult pe timpul zile, bea apa, ceai, suc, manaca supe, eu stiu... big grin

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Tine o sticla cu apa langa tine laughing