| king5151 a întrebat:

De vreo 4 zile de cand sunt racit, seara cand ma culc si cand ma trezesc am gatul foarte uscat si ma trezesc tusind, covid nu am ca am facut test. In timpul zilei nu, dar pe seara cand sa ma pun sa dorm ma arde gatul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Bea ceai

| NisipLaMare a răspuns:

Pentru ca dormi cu gura deschisă.

Răspuns utilizator avertizat