| Rin_Flo_1995_SdDy a întrebat:

Sall TpU !
Vreau si eu sa stiu cum pot scapa de parul de pe penis am destul de mult pe penis+ca pe penis mai am si niste punctea asa ca niste brobonele putin umflate si tari va rug frumos spuneti-mi cum pot sa scap de par si de acele brobonele si sa imi spuneci ce sunt brobonelele alea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Poti incerca cu bic-ul sa razi parul care iti face probleme sau cu epilarea laser, pe care nu ti-o recomand.
Brobonelele sunt papule perlate ale penisului, sunt perfect normale pentru majoritatea barbatilor. Tratamentul, pur de ordin cosmetic sunt excizia chirurgicala sau ablatia cu laser (radiochirurgia). Cremele, pastilele nu vor da rezultate deoarece nu este ceva cauzat de vreo bacterie.

1 răspuns:
| AdrianVoicu a răspuns:

Du-te și dă-ți foc