| coco_3691 a întrebat:

Sall, care jucati metin2 va rog frumos spuneti-mi si mie cum sa fac sa scap de ceata ca e foarte deranjanta pentru mine.

PS: Vreau sa dispara de tot ca aia cu putin mediu multa o stiu!

3 răspunsuri:
| Ph3onNx a răspuns:

Downloadezi si tu un hack si setezi acolo sa dispara ceata ca majoritatea au optiunea asta. dar numai in cazul in care merge hacku.eu am incercat mai multe si nu mai merg

| andrutza99 a răspuns:

Dai la operare sistem si dai fara ceata!

| BlackAngel28_4341 a răspuns:

Pai dai la optioni sistem sau la optiuni joc si acolo scrie mai multe si dai la putin cauti si u pe acolobig grinbig grinbig grinAsa fac eu, chiar e deranjanta