| shtefvl a întrebat:

Mama mea are probleme cu glanda tiroida si as dori si eu sa aflu detalii despre un doctor endocrinolog de la spitalul PARHON din Bucuresti! As mai dorii sa aflu care sunt procedurile pentru operatiea de eliminare a nodulului(acesta avand 30 milimetrii) cat dureaza si cat ar costa toata operatia! De preferat as dori sa gasesc un doctor serios si priceput!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KlaraWeiss a răspuns:

Am auzit ca doctor Corina Neamtu e buna; o prietena a mers la ea si a fost foarte multumita