| Taiger a întrebat:

mi-a tras curent intr-o camera pentru ca era deschisa o usa si un geam si acum ma doar ochiul si mie putin umflat. Ce pot sa fac ca sa imi treaca durerea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BlackDarkAngel a răspuns:

Este o crema : Canamicina.
Da-te de vreo 2-3 ori pe zi cu ea, si iti va trece!

Leacuri babesti:
-pune-ti lapte de mama in ochi

Link:
http://forum.romedic.ro/......18059.html

| Lavinia7386 a răspuns:

Poti incerca cu o batista sau ceva cu ceai de musetel

| Andidaniel a răspuns:

Foloseste o lingura de lemn calda dar nu prea fierbinte si pune-o cu dosul pe ochiul umflat.Am patit-o si eu, incearcahappy