| xIonutzu a întrebat:

parca cate o data nu am aer noaptea de la cadura asta cred. Am si cald in camera trebuie sa deschid usa si geamul sa scap de caldura si dupa ce le deschid respir normal nu mai am treaba voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Pai daca zici ca e ok cu geamul si usa deschise, atunci e ok. Poti sa iti pui un pahar cu apa langa pat si sa mai sorbi din el cand te iau valurile astea de caldura.

| madalina1908 a răspuns:

Pai eu nu sunt asa deloc, eu dorm foarte bine la caldura adorm repede chiar dorm foarte bine...Pai ai asa e bine cum faci cu geamul si cu usa deschisa, dar si mai bine ar fi daca ai avea un ventilator asa scapi si mai usor!happy

| alex_6189 a răspuns:

Da acelasi lucru il fac si eu si imi este bine dar ai sanse sa te "prinda"curentul si sa racesti.