| RoseOfTheFire a întrebat:

Este bine sa las noaptea geamul deschis s-au nu multi mi-au zis ca nu e bine dar eu il mai deschid ca e foarte cal la mine in camera si ma intreb de ce nu ar fi bine?

11 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

N-are nimic si eu dorm de 2 luni cu geamul deschis. E cald noaptea si nu vreau sa ma sufoc. oate se refereau la tantari cand au zis ca nu e bine.

| Helăăău a răspuns:

Fratilor... s-a inventat plasa de geam pentru tantari!winking

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ai grija sa nu te survoleze careva tongue

| PetreConstanta a răspuns:

Superstitii

| DenisaMihaela_1287 a răspuns:

Pentru ca intra tantarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai plasa de tantari nu e nimic, cu plasa nu iti intra nici hotii.

| DevilLife a răspuns:

Nu e bine pentru ca tragi curent si racesti.si eu aveam obiceiul asta pana m-au luat durerile de spate si de picioare.

| dGeorge_7363 a răspuns:

E bine sa il deschizi dar sa nu ai si o usa deschisa, se face curent puternic si... doar geamul sa fie deschis

| Gabryel998 a răspuns:

Daca stai la parter sau la etaju unu nu e bine,ca iti intra hoti, dar tot nu e bine pentru ca racesti, te trage curentul si... eu am lasat numa usa deschisa in camera si ma dor salile de nu mai pot

| facetoface0123 a răspuns:

Pentru ca o sa-ti intre aratarile naturii in cameralaughing

| NoName_8490 a răspuns:

Pai este ok sa lasi seara geamul dechis, dar ai grija sa nu fie o usa deschisa sa se faca curent sa racesti.