| deeaa_8990 a întrebat:

Sallut. ce pasta de dinti folositi? care este cea mai buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Bunaaa...eu folosesc in general colgate(si pasta de dinti, si periuta) si pot spune ca sunt foarte multumita, am dintii albi, si destul de puternici, ca sa zic asabig grin am Colgate max white, pe moment, dar am mai folosit si colgate total care, maximum cavity protection, herbal si advance whitening, am imi folosit si blend-a-med, dar mai mult imi place colgatehappy
XoXo, take care

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Eu folosesc Sensodyne.happyE foarte buna.

| marius577 a răspuns:

Folosesc Az(din Italia) si perie oral b(de aia ce iti curata intre dinti cu vibratii)happy.

| LLLLLLLL a răspuns:

Sensodynehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glister, de la Amway, are gust foarte bun, cam intr-o saptamana incepe sa se curete tartrul pentru ca contine niste mici particule abrazive ( insesizabile ) din argila plata, si nu in ultimul rand este avantajoasa ca pret, 30 lei, si ajunge pentru o persoana cam 6 luni.