| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva Visislim Light? as vrea sa stiu daca functioneaza, daca intr-adevar se pierde din greutate?! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| stefaniaforever a răspuns:

Bună! Eu una nu am folosit dar cunosc pe cineva care a luat (este colega mea de banca, deci o cunosc foarte bine) și nu, nu ajuta deloc. Doar dai niște bani aiurea. Poți slabi într-adevăr prin activitate fizica și consum de alimente sănătoase (exclus fast food, prăjeli, ulei, etc ). Pastilele sau ceaiurile de pe net sau de la tv nu fac nimic decât sa iti distrugă corpul. Ficatul este un organ foarte sensibil la acest gen de medicamente și riști sa te îmbolnăvești mai grav. Așa ca eu îți recomand metodele naturale. Multă sănătate!

| anonim_4396 explică (pentru stefaniaforever):

Multumesc pentru sfat! big grin