| anonim_4396 a întrebat:

Acum 1 saptamana si 3 zile mi-am facut o operatie de circumcizie deoarece aveam fimoza, azi mi-am scos firele si a spus doctorul sa imi fac baie in seara asta si sa ma spal bine cu apa si cu sapun acolo jos. Vreau sa stiu de la cei care au facut operatia cum e cand fac prima baie, adica vreau sa stiu daca ma doare...Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Ne-ai disperat cu circumcizia ta, de cate ori vad o intrebare de la tine ma ia un fior rece pe spate tongue