| juan51 a întrebat:

Am 1.76 si 75 de kg. Pana sa intru in carantina faceam sala zilnic (cardio si grupe). Problema mea este ca am grasime pe abdomen si putin pe solduri si nu reusesc sa scap de ea. Fiind acasa aproape tot timpul, nu mananc foarte mult. Cateodata si o masa pe zi. De ce nu pot sa dau jos kilogramele in plus daca nu depasesc necesarul caloric zilnic? (uneori mai fac abdomene si flotari)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana2103 a răspuns:

Depinde si ce mananci. Renunta la zahar