| anonim_4396 a întrebat:

Am corpul putin mai masiv.Nu sunt nici gras,nici slab, am ceva grasime. Faza e ca ma ingras foarte repede daca mananc putin mai mult.Acum mananc moderat si nu depasesc necesarul zilnic de calori. Daca ma voi apuca de sala voi putea sa ard grasimile de pe abdomen fara sa imi schimb stilul alimentar?
PS:Am 15 ani.

1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Ai toate șansele să arzi grăsimile prin mișcare, fără să schimbi alimentația. Ai nevoie, în plus de asta, să-ți grăbești metabolismul iar pentru asta îți prezint un link: http://prodieta.ro/......etabolica/

Fă sală, totuși. Pentru băieți e o ocupație super, și, deși la început ți se va părea greu și fără speranță, rezultatele se văd în timp. Tuturor le plac băieții care merg la sală, indiferent de constituția lor fizică.

Dă-i bice, faci bine ce faci.