| anonim_4396 a întrebat:

Am 1. 81cm inaltime, 16 ani jumate si fac sala. Imi spuneti cam pana la ce inaltime voi creste?
Doresc pareri sincere. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim asta.Depinde de cat de mult sport faci, ce gena ai, alimentatie si alti factori.Bafta

| zaratu a răspuns:

Daca voi continua sala evident ca vrei creste

| DPaul a răspuns:

Asta depinde de materialul genetic. nu e nimeni mama omida pe aici ca sa iti poata spune exact. poti sa ramai doar atat de inalt poti sa il intreci ep Ghita Muresan. big grin

| PomBer a răspuns:

Mi s-a spus tocmai, contrariul, ca mi se v-a tasa coloana si voi creste maxim inca 3-4cm. Dar totusi tractiunile am auzit ca ma inalta. Dau funda cui imi spune ce exercitii ar trebui sa fac de acest gen. Multumesc!