| NesCafe a întrebat:

Salut am 12 ani si tocmai am inceput sa fac burta nu stiu de ce cred ca mananc multe dulcuri sau nu stiu straight face metinonez ca nu am inceput sa ma ingras si la maini si la falci doar burta imi iese la inaintare dar asa sunt slab la maini etc nu am falci sau ceva de genu dar am inceput sa fac burta straight face stie cineva vreo metoda cum sa slabesc? scuzati categoria plz big grin sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Esti in perioada de pubertate, perioada in care hormonii tind sa o ia razna. Ai grija ce mananci, redu dulciurile drastic si fa macar o ora de sport pe zi.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Fă mult sport (exerciții fizice-abdomene, genoflexiuni-și jogging dacă-ți permite timpul).
Evită dulciurile și grăsimile.
Sănătate!

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Apucate de iesit pe afara. fugi dupa minge putin si mai lasa metinulwinking

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Esti insarcinat! laughing

| bya2011 a răspuns:

Probabil esti doar balonatwinking papa activia :*

| xWinnetou a răspuns:

Nu mai manca asa de multe prosti mananca supa si legume si iesi pe afara si fa exercitii