| XdbLue1 a întrebat:

Salut aLL. Scuzati-ma, sunt nou, si nu stiu daca am nimerit categoria. Am 13 ani, 1.66 si 48 kg. Stiu ca sunt slab, dar cum as putea sa ma ingras? Eu mereu cand ma ingras un pic, prind numai in burta, dar mainile si picioarele raman la fel. Va rog ajutati-ma si iartati-mi greselile de ortografie si cele de exprimare. Multumesc Funda!

6 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Daca te duci la sala de forta, o sa ai multa pofta de mancare, si cu un antrenament bun si nutritie buna o sa pui si masa musculara, 2 iepuri dintr-o lovitura.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrasi, ci doar sa pui ceva muchii pe tine! Du-te la alergat sau lucreaza cu niste greutati in mana. Daca nu ai, ai putea umple doua sticle, de cat vrei tu, cu nisip

| spaghetty a răspuns:

Incearca sa faci abdomene.

| XTreme00 a răspuns:

Poate faci burta si de acolo ti se dezvolta calelalte (maini, picioare) deci presupun ca e bine.Bafta si funda daca vrei.

| TheCrisLv20 a răspuns:

Vino la mine. Bunica ii bucatar sef si mergem la antrenamente si totul va fi ok. Sincer. big grin

| Cali_Cali_1997 a răspuns:

Incearca sa faci abdomene

[ dai funda?big grin]