| d3nys5678 a întrebat:

Am 13 ani, sunt baiat, 1.55m inaltime si 45-46 kg. Am ceva grasime pe burta si in zona pectoralilor. Cine imi poate da niste linkuri pentru a da jos burta? Dar pentru a da jos grasimea de la pectorali (asa e mai important)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Linkuri pentru asa ceva nu exista, doar exercitii fizice. Linkuri catre exercitii fizice, gasesti si prin Google Search.
Pentru burta, faci abdomene, pentru pectorali, flotari sau tractiuni la bara.

| nikywillrock a răspuns:

Ce ar fi sa faci tu chestii comune cum ar fi sa joci v-ati al scunselea or stuff daca vrei sa fii in forma...si ai doar 13 ani, de astea iti arde tie acum? De grasimea de pe burta? are you insane?