| Marius123Alexandru123 a întrebat:

Salut.Am 13 ani, sunt baiat si vreau sa slabesc caci m-am ingrasatcrying. Multe haine mi-au ramas stramte, iar mai multi oameni mi-au spus asta.
Ce dieta imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Fără diete, că după ce renunți la ele, n-o să faci decât să te îngrași mai mult(efectul yoyo). Renunță la prăjeli, sucuri, dulciuri(înlocuiește-le cu fructe), pâine albă(sau consumă-le pe cât de rar posibil), bea apă și fă sport. O să vezi imediat rezultate happy