| AndreiAlexandru9999 a întrebat:

Salut, am 14 ani acum 2 zile m-am ras pentru prima data la penis cu bicul, la inceput se inrosise zona dar acum au aparut niste bubite rosii, ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Te speli zilnic cu apa si sapun, ca sa nu se infecteze si astepti sa creasca parul, ca sa treaca iritatia.
Iar pe viitor nu te mai razi deloc, ori folosesti ceara sa elimini parul, ori un aparat de trim-uit, ca sa-l scurtezi.
La 14 ani nu-ti pregatesti cucul de expozitie, deci nu ai de ce sa te razi la el.

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Transplant de penis

| MihaellaDia a răspuns (pentru Zuzu1991):

????

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaellaDia):

"acum 5 ore | AndreiAlexandru9999 a întrebat:
Salut am 14 ani acum 2 zile m-am ras pentru prima data la penis cu bicul"
tu:
"acum 3 ore | MihaellaDia a răspuns (pentru Zuzu1991):
?"
esti fata...

raspunsul meu e "corect" pentru ca dupa transplant de *** nu o sa mai aiba nici o iritatie pe ***

totusi, recunosc faptul ca fac katerinka... unuia care isi raspunde singur, are iritatie EVIDENT pentru ca ca cu bic-ul in zone EVIDENT sensibile

| MihaellaDia a răspuns:

Nu știu sigur dacă ai pus întrebarea la mișto dar e doar o iritație laughing) trece