| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am 15 ani si as vrea sa incerc un Elf Bar Tigara Electronica Strawberry Energy.
Elf Bar Tigara Electronica Strawberry Energy face parte din categoria Tigari unica folosinta
Imi poate afecta sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriel2004o a răspuns:

Normal,pana acum n-am văzut doctori care sa recomande la alte persoane in afara de cei care vor sa se lase de fumat
Deci mai bine cu banii ia un pachet de prezervative și sa te pregătești pentru liceuhee hee)

2 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

I-ați bossul o shaorma mai bine cu de toate cu vrea inima ta decât sa dai bani pe niște cancerigene nu-i păcat de sănătat ta? Dai dreacu de bani cai bani poți săi faci oricând prin munca cinstita dar îți pui sănătatea in pericol pentru ce? Dece? Toate țigările distrug sănătat omului nu are imporanta ca este electronic sau altfel toată îți distrug sănătat lasă prostile astea e Păcat serios vorbesc e păcat mare de tine ai doar 15 ani și încep de acum sati Bati joc de sănătat ta eu ti-am dat un sfat frățește cu adevărat alegere este a ta ce vrei sa faci cu viața ta numai bine ai grija de tine

| anonimus200613 a răspuns:

Nu frt te ajuta sa traiesti