| alexutzuBOSS123 a întrebat:

Salut am 15 ani si de ceva vreme mi-au aparut niste crapaturi pe capul penisului... Nu stiu din ce cauza sunt si imi este teama sa merg la doctor ma puteti ajuta va rog... Ofer funda!
http://i.imgur.com/GbpXAdN.jpg? 1

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai contactat o boala cu transmitere sexuala!
Mergi la medic de urgenta, pana nu mai apar si altele!

| Fatamuntilor a răspuns:

Mergi la doctor pentru diagosnicare si tratament.Si vorbeste cu parintii tai!
Un lucru insa nu inteleg.De ce ti-ai pozat penisul pe un site public? Organul genital este unul din organele care trebuie vazut de un numar restras de persoane.De aici si denumirea de,, partile intime'''
1 La botez -atunci esti bebe si nu se pune
2.Cand parintii tai iti fac baie, dar pe masura ce cresti poti face si singur.
3.Medicul tau de familie /urolog.Chiar daca acesta este femeie, va primi penisul din punct de vedere medical.E CA SI CUM s-ar uita in gat. Oricum cred ca daca l-ai pus aici, nu va fi o problema sa te dezbraci acolo
4.Amicii tai cand va masurati penisurile
5. Iubita ta cand faceti dragoste.

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor neaparat