| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am 16 ani, am avut probleme cu o masea, mi-a fost umflata dar sa desumflat si dupa o zi mi-a aparut in falca un bob rotund asa cam cat un bob de mazare. putin mai sus de maseaua cu care am avut probleme. ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Am avut si eu din aia
Sparge-o
O sa-ti curga putin sange si o sa-ti treaca

| gust3r a răspuns (pentru AKARA0):

Cum sa o sparg?happy Prin interior sau exterior? Cu ac? Tu cum naiba ai facut?

| Mieeez666 a răspuns (pentru gust3r):

Eu am spart-o cu limba. laughing

| gust3r a răspuns (pentru Mieeez666):

NU o pot, doare habar nu am. are ceva legatura cu maseaua?

| Mieeez666 a răspuns (pentru gust3r):

Nu stiu, dar stiu ca am avut si eu deasupra maselei, si cand eram la geam, ma uitam sa vad ce mai misca, am apasat oleaca mai tare (fara sa-mi dau seama) si-am spart-o. laughing
Faza-i ca nu stiu daca zici despre ce cred eu.dar presupun.