| 25419 a întrebat:

Am 16 ani, sanii mei sunt asimetrici. Sanul drept e mai mic, decat cel stang, se obsearva aceasta diferenta. Pe sanul drept am vergeturi, iar pe celalalt nu. Se observa cum ar fi trebuit sa fie forma sanul. care ar putea fi cauza? Dupa parerea mea ar consta in ceea ca sanul stang acumuleaza grasimi, dar celalalt nu. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa esti tu construită esti fată? vorbeste cu mama ta poate vei descoperii ca si ea are la fel sînii

| RAY a răspuns:

E ceva normal, asta cu simetria e valabila doar in filme pentru adulti