| Moghi a întrebat:

Salut, am 30ani, 2 copii mici, si de 3 luni ma confrunt cu o problema, tin sa spun ca înainte nu am avut probleme.penisul in stare flasca il pot decalota iar cand intra in erectie nu... daca incerc ma doare si m si strânge.repet nu au fost probleme înainte, se decalota normal atat in stare erecta cat si flasca.Multumesc. am sa merg si la un urolog dar sincer imi e rușine ????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce legatura are penisul tau cu copii tai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru danbnz):

Probabil e Pomohaci 2.0 laughing

| Moghi explică (pentru danbnz):

Adică am trecut prin multe, am familie, totul era normal cu scula mea si deodată bam

| Moghi explică (pentru anonim_4396):

Ai trecut pe la el, iti este dor de el?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Moghi):

Da... are servicii de inalta calitatehee hee

| Violleta2022 a răspuns:

Lasi rusinea la o parte si mergi la medic, ca nu-i normal sa ti se intample asta.

| Moghi explică (pentru Violleta2022):

Multumesc de stat AnaMaria50, o sa merg

| Felys a răspuns:

Eu nu stiu cum de nu iti e rusine sa pui astfel de intrebari aici, ditamai barbatul, astfel de intebari doar pustanii le pun, mergi la medic ca acolo gasesti rezolvarea problemelor de sanatate

| danbnz a răspuns (pentru Felys):

Are "bube" la creier, lasa-l mai usor...

| Moghi explică (pentru danbnz):

Bube cred ai tu.

| Moghi explică (pentru Felys):

Cu rusine mori de foame in ziua de azi, nu cred ca este o limita de varsta pe TPU. Sau este?!

| Felys a răspuns (pentru Moghi):

Chiar tu declari ca iti e rusine la medic.Adica fix unde nu ar trebui.Deaia se duce lumea la medic sa fie diagnosticat si tratat corect

| dororo a răspuns:

Salut am aceeasi problema. se numeste fimoza fimoza este atunci cand penisul nu se poate decalota complet eu am 14 ani si am fost la medicul de familie si mi-au spus ca da este fimoza. m-au sfatuit sa imi tin penisul in ceai de musetel si sa ma spal de 3 ori pe zi cu sapun apoi inainte de culcare iti recomand sa te dai cu crema kamicina sulfat h. ti-am spus ce mi-a recomandat mie medicul dar sa stii ca la mine se vad progrese poti incerca daca vrei nu te costa nimic. daca nu se vad progrese du-te la medicul de familie si iti v-a spune mai multe