| StefanMoisa a întrebat:

Am aparat dentar fix de vreo 4 luni pe partea de sus. am o problema cu caninii (erau prea sus). Acum au coborat de tot...cam cat ar mai trebui sa il mai tin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabi13579 a răspuns:

Cam o luna acum sa vezi ce zice si dentistul tau

1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Nu stiu. Ar trebui sa te programezi la un control stomatologic, dentistul e cel mai in masura sa decida daca mai este necesar sa porti aparatul sau nu.