| HyperSensitive a întrebat:

Salut,

Am astm bronsic alergic (la acarieni) si pana acum il tineam sub control cu montelukast dar ma gandeam sa ma apuc de imunoterapie.

Imi recomandati vreun medic alergolog bun in Bucuresti?

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să nu ai nevoie de medic, schimbă dieta și vei scăpa de alergii.
https://www.youtube.com/watch?v=MYX4atSz5VY
Și celelalte videoclipuri ale lui. Astfel transferi responsabilitatea sănătății dtale la dta, nu la un medic.