| Tzigaret a întrebat:

Salut.
Am de 1 saptamana o sensibilitate in varful degetului mare de la piciorul stang.
Daca il misc nu simt ca e amortit, si nu simt nici o amortire continua.
Doar cand ating degetul de ceva, il simt ca si cum as avea o anestezie in el cand palpez...
Altceva nu simt...tin sa mentionez ca mai am probleme cu coloana, de vreo cateva luni
Am mai avut acum 2 ani cu putin sangele ingrosat cu o unitate.
Dar am indreptat asta cu hidratare si miscare...dar nu am mai facaut analize la sange de 2 ani.dar nu cred ca am ceva la sange deoarece ma hidratez si fac miscare in continuare.
Am 21 ani, dau funda, mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Poate ar fi bine să faci un RMN, să nu fie ceva mai serios