| anonim_4396 a întrebat:

Am fost aseara la fotbal ...si m-am lovit f usor cu mingea la testiculul stang. Astazi ma doare de mor! In afara de doctor ce este de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Du-te la doctor. Esti fata sau baiat? Cum a nimerit mingea doar in testiculul stang? Curios.
P.S. Dupa doctor mai treci si pe la limba romana.

| Mihai_Ana-Maria_1997 a răspuns (pentru darrio2007):

Bună. Iubitul meu a pus intrebarea. Datorita faptului ca se simte foarte rau, nu a mai corectat propozitiile.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihai_Ana-Maria_1997):

Daca durerea persista sa mearga la medic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De cînd au fetele testicule? ce intrebare e asta? dar daca esti baiat si contul este al unei fete, mergi la medicul tau de familie sa te consulte el. deci ce esti? fată sau băiat?

| Mihai_Ana-Maria_1997 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Baiat.Mulțumesc pentru răspuns.