| Cinesafie a întrebat:

Salut, am fost azi la dentist si mi-a dat o anestezie foarte puternica, de 3 ore de cand am venit tot simt anestezia, ce fac sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eu_Alex_1997 a răspuns:

Rabdare si va trece. In maxim 2 ore vei fi bine. PS: Anestezia se se face in functie de interventie. Succes!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Va trece de la sine, pe maine iti va trece

| هوراس a răspuns:

Nu poți face nimic, efectul anestezicului va trece singur, până mâine îți promit că nu o să mai simți nimicwinking

| Braunion a răspuns:

N-ai ce sa faci. Trebuie sa stepti sa se metabolizeze.

| SteroidEdy a răspuns:

Cel mai bine e sa astepti.