| Anonimity a întrebat:

Salut, am fost ieri la dentist si am scos o masea. problema este ca dentistul mi-a bagat un burete cu ceva antibiotice pe el in gingie, iar eu nu cred ca l-am scos pe tot, am senzatia ca mai este. Stiti daca are ceva daca a ramas? o sa se elimine singur?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Addaa1998 a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi din nou la dentist si sa te controleze sau uita-te tu si incearca sa elimini tot pentru ca nu e bine sa stai cu buretele acolo atat timp si daca te deranjeaza poate fi si din cauza faptului ca te-a anesteziat.