| 10msn a întrebat:

Salut, am fost la dermatolog si mi-a dat o crema pentru acnee, dupa 2 zile mi s-au umflat acele cosuri, din ce cauza?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce crema ti-a dat? Skinoren sau? Pe ce zona a corpului o aplici? De cate ori ai aplicat-o pana acum?

| 10msn explică (pentru anonim_4396):

Pe spate, de 3 ori, fucidin se numeste crema

| Oanaysia a răspuns:

Salut.Fiecare persoana are pielea diferita.S-arr putea ca acea crema sa nu ti se potriveasca.Iti recomand sa adresezi aceasta intrebare si celui ce ti-a prescris aceasta crema, daca va vedea ca ceva nu e in gegula cu tenul(acneea)iti va prescrie alt ceva iar acel ceva poate sa se potriveasca cu tenul tau. Multa sanatate

| 10msn explică (pentru Oanaysia):

Pai m-am dat si pe fata si nu s-a intamplat nimic, e posibil sa fi se umflat din cauza ca poate sa se sparga ca ma si manca putin