| Bugeanu_Alin_1996 a întrebat:

Salut,am fost la fotbal acum cateva zile si in timpul jocului am simtit o intepatura in piept, in partea dreaptă am simtit (simtit)niste intepaturi puternice in partea dreaptă a pieptului mai ales atunci cand trag aer in mine, cand stau in casa nu simt, dar când ies afara durerile apar. Ce sa fac?
DAU FUNDA RASPUNSULUI CARE MA AJUTA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Te duci la pneumolog. Durerea descrisa de tie ori e osteoarticulara ori e pulmonara.

Multa sanatate.

| vocea a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/durere-in-piept-la-efort, durerile in piept sunt cauzate si de efort.