| Den_2403 a întrebat:

De cateva zile simt niste intepaturi in partea dreapta a pieptului si sub piept in partea stanga. Poate fi si de la oboseala sau stres.Aceste simptome pot fi si de la vreo boala sau ceva de care ar trebui sa ma ingrijorezi si sa ma ocup? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

In partea dreapta - anevrism intercostal, in partea stanga mai jos poate fi de la splina. Ambele pot fi cauzate de oboseala cronica si stres, mai pot fi cauzate de ceva carente sau de un viciu de statura. Ai grija cu alimentatia - mai multe fructe, legume, cu somnul si odihna, daca durerea persista ar fi bine sa te vada un medic.

2 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. nu e nicio boala. happy