| stamatemarius a întrebat:

Salut am hepatita A si nu pot sa ma operez de apendicita pentru ca imi face rau anestezia, de 3 zile ma doare in partea dreapta (foarte rar ).Am fost la un control si mi-a spus doctoru ca nu e nimic grav.Dar daca am dureri insurpotabile si varsaturi sa ma prezint de urgenta la spital.Eu nu am asa ceva acum, dar stau cu grija sa nu patesc si altceva mai grav.Am pofta de mancare,pot sa merg, sa ma aplec
Cand am ajuns acasa ma durea capu si imi curgea putin nasu, pe sera am facut teperatura, am luat o bulina si mam mai calmat.Im prezent nu mai am aceleasi dureri ca si inainte. Mentionez faptul ca inainte sa ma doara am facut un efort si eram si racit.
Astept sfaturi pentru ca eu un cam speriat si cam imi este teama de ce se poate intampla.
Cine a mai avut aceleasi probeme sa lase mesaje.VA MULTUMESC.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Ok atunci fa ecografia si vezi care e starea abdomenului.

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Hepatita A cand ai facut-o?
Fa o ecografie abdominala ca sa vezi starea apendicelui si a vezicii biliare+ficat

| stamatemarius explică (pentru AdelinaC):

In decebrie 2014

| AdelinaC a răspuns (pentru stamatemarius):

Ok atunci fa ecografia si vezi care e starea abdomenului.