| alexandrutoxic a întrebat:

Salut! Am început să am un miros neplăcut la ceapa nu o mai simt ca la început și nici gust, simt o amăreală și la fel si cu usturoiul ca ceapa, acelasi miros si gust. Si la mai multe cum e si carnea dar nu orice tip. Cu fructele n am treaba sau cu cartofii fierți. Să fie de la fiară că de 3 luni tot asa sunt si nu mai stiu ce sa fac. Am luat si multe medicamente

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Radandam e frate-tău?

Zilnic, amandoi puneti aceleasi intrebari...
Vi s-a spus "Mergeti la medic", dar voi aveti incredere doar in "medicii" fără diplomă de pe TPU.