| NeRo199023 a întrebat:

Am limba crapata si mici umflaturi de ceva timp..de fapt de cand ma stiu, dar nu m-a durut sau usturat niciodata, e vreun tratament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Nu esti prontre aia 12 % care au o limba asa cum sunt ai eu de altfel.
Mult noroc cu acceptarea.

| NeRo199023 explică (pentru Crackman):

N-am inteles nimic dar ok

1 răspuns: