| Audifan777 a întrebat:

Salut. Am luat o pastila pentru oprirea diareii dar am ramas constipat mai multe luni ( ma duc la baie odata la vreo 2 sau 3 zile a trecut mai mult de jumate de am de atunci si nimic nu se schimba) stie cineva vreo rezolvare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este alimentatia ta.

| dullcat a răspuns:

Buna.O pastila din aia nu are cum sa te afecteze luni bune dupa ce ti-a trecut diareea.Sigur nu este vorba de alimentatia ta lipsita de fibre si altele necesare digestiei? Cu siguranta asta e motivul.Mananci zilnic cereale integrale, supa, fructe si legume etc?

| ReddY25 a răspuns:

Cine știe ce are corpul tău

| CLaludiu1234 a răspuns:

De ce nu mergi la un medic? câteva luni mi se pare foarte mult sa fii constipat