| cristi995 a întrebat:

Am miopie de +1. Când ma uit la cer sau când e întuneric in casa si ma uit pe telefon, vad niste bule albe deasupra ochiului.eu cred ca sunt genele deoarece daca le ridic dispar si când le misc se misca si bulele alea albe. E normal? Asa e si la voi? Încercări si spuneti.mi va rog frumos!
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Pai stai mult pe pc? ca dupa un timp si pc iti afecteaza vederea.acum depinde si cat dormi sau ce faci in viata de zi cu zi.