| Lov3Y0U a întrebat:

Am nevoie de câteva sfaturi.
Am 1.70 și 55 de kg...
Cred ca am o problema.
Am avut 60 de kg, ma mențineam la acea greutate
Și dintr-o data am slăbit asa brusc, nu mai aveam pofta de mâncare.
Și vreau sa îmi dați câteva sfaturi cum sa ma îngraș mai rapid, pe timpul verii.
Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Scaderea in greutate asa dintr-o data nu este bine, cel mai bine este sa mergi la un medic sa te consulte si sa iti dea un set de analize sa iti faci.

| Ciocolataa20 a răspuns:

Nu e ok, ar trebui sa te duci la un control