| JustMeFlory a întrebat:

Ce sunt mai bune pentru a avea pofta de mancare si pentru a ma mai ingrasa? Multi mineralele sau Vitaminele? Nu stiu de ce dar am slabit in cateva saptamani 5 kg! si vreau sa le pun la loc(am 1.70 si acum am 60 de kg). vreau sa ajung sa mai ingras alea 5 kg care le'am dat jos.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Dar de ce vrei sa te ingrasi? Ti se pare ca esti prea slaba? Esti foarte bine asa.Nu te stresa prea tare.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e cazul sa-ti faci probleme.....inca...

Anna
| Anna a răspuns:

Cristi are dreptate, nu te stresa prea tare.Ai o greutate perfecta.Eu am 1.70 si 48-49 Kg si nu ma consider prea slaba.

| mioara a răspuns:

Incearca un aperitiv care sa contina un stimulent traditional, cu gust amarui masline, frunze fragede de papadie rosmarin si cicoare nu va grabiti in timpul meselor

| JustMeFlory explică:

Nu am vrut sa slabesc! din senin! nu ma incanta ideea.eram fff bine cum eram inainte! imi placea mai mult! multumesc pentru sfaturi.

| Darry a răspuns:

Eu consider ca la 1, 70...60kg e numai bine... dar daca tu spui ca nu-ti place...eu cred ca vitaminele sunt mai bune...si bananele(dim, pranz, seara).

| fany74 a răspuns:

Probabil te consumi din cauza unor probleme! intreaba un medic ce e mai bun!

| yoanna73 a răspuns:

INTREBAREA TA NU ZICE VARSTA SI DACA AI COPII? DACA ESTI TANARA SI NU AI COPII, ASTEAPTA SI CAND VEI AVEA AI SA INTREBI CUM DAU KILOGRAMELE JOS? MULTA LUME AU PROBLEME CU OBEZITATEA.

| guralivul a răspuns:

Nu inteleg.ai tinut cura si ai slabit sau ai slabit din senin? daca e din senin obligat trebuie sa mergi la un doctor. daca nu, eu iti propun Magna B6.este extraordinara pentru asa ceva succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vitaminele! intreaba un doctorwinking