| mariusyk08 a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri de la cei care stiu si folosesc apa de gura si spray-ul pentru respiratie proaspata. Sunt eficiente,au efect? Si care din ele sunt mai bune?
Ma intereseaza foarte mult si cat mai repede. As dori sa stiu daca se poate cam ce marci sunt mai bune,daca le-a folosit cineva de aici si cat dureaza efectul.
De asemenea si preturi, sau diferente de pret.
Multumesc anticipat si o zi minunata tuturor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Hofident cu Q10 de la Hofigal. E naturala si extrem de sanatoasa pentru cavitatea bucala, trateaza si afte/inflamatii gingivale foarte bine. Nu lua porcarii cu fluor la care se face reclama, sint niste porcarii super-scumpe si foarte nocive. P.S. Asta al nostru de care zic costa vreo 9-10 RON sticluta.